Vittoria-životopis

6. ledna 2008 v 17:35 | popča |  ♥Vittoria Puccini♥
Vittoria Puccini se narodila se 18. 11. 1981 ve Florencii, kde také žijí její rodiče. Otec je právníkem a přednáší na univerzitě, matka je učitelka na základní škole. Má o dva roky mladšího bratra Daria.

Vystudovala klasické gymnázium, podle některých zpráv začala studovat práva na univerzitě možná se o tom píše na jejích oficiálních stránkách www.vittoriapuccini.com

K herectví se dostala před šesti lety v roce 2000. Tak, jak sama říká, jen tak pro zábavu šla na casting do filmu Tutto l'amore - a roli získala. Má za sebou účinkování v dalších televizních a filmových projektech, největší popularitu jí pochopitelně přinesla Elisy z Rivombrosy. V konkursu na roli Elisy porazila 300 konkurentek a producenty si získala nejen svou krásou, ale i perfektní jízdou na koni, kterou se speciálně kvůli tomuto projektu naučila.

Nyní žije v Římě s a href=http://www.osobnosti.cz/alessandro-preziosi.php>Alessandrem Preziosim, se kterým začala chodit při natáčení 1serie Elisy z Rivombrosy a v květnu tohoto roku se jim narodila dcera Elena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama