La Figlia di Elisa - Ritorno a Rivombrosa 2. díl

14. července 2011 v 18:34 | "*Eli$a*" |  ♥Elisa online♥
I když oklamaná, Agnese je ve svém srdci přesvědčena, že v Andreas je mnoho dobrého. Na tajném setkání on připustí, že udělal chybu, když zamlčel svou pravou totožnost. Agnese trvá na tom, že pokud Andrei na ní vskutku záleží, musí se otevřeně promluvit s Martinem.

Na Rivombrosa se slaví Martinova svatba, ale on, přes půvabné budoucí manželce, nemůže přestat myslet s nostalgií na Emili. Oslava, pod taktovkou ambiciózní Vittoria, je velmi honosná a zúčastní se na ní místní aristokracie, jakož i obyvatelé městečka.

Po obřadu přichází s darem pro novomanžele i Andrea, který se tímto pokouší smířit dvě rodiny, ale Martino ho vyhodí ze svého domu. O něco později člen Jastrabovej bandy vyprovokuje kapitána Loyu, který se urazí a rozhodne se zkonfiskovat obilí od rolníků - toto je trest za to, že pomáhali jestřábi.

Jastrabova skupina se rozhodne dosáhnout vrácení obilí rolníkům trochu extrémním způsobem: unesou Agnese. Po grófkinom neúspěšném pokusu o útěk si Jestřáb sejme masku a ukáže dívce svou tvář, řekne jí o svých ideálech, o své rebelií vůči francouzské krutosti. Agnese ve skutečnosti unesl Andrea a ona se rozhodne oddat se mu bez dalšího váhání. Poprvé zažije okouzlující noc lásky.

Zatímco kapitán hostů je shání všechny možné prostředky, aby šlechtičnu našel, Martino tajně vyřídí dohodu se zbojníky, kterou zprostředkuje bratr Quirino, mnich s citlivým přístupem k chudým, který ví, že Jestřáb je nevinný v případě vraždy francouzských vojáků.

Setkání Martina se zbojníky odhalí a prudce přeruší francouzské jednotky, které začnou do skupiny lidí střílet. To Lucrezia Van Necker našla způsob, jak tajně upozornit Loyu, ale je zoufalá, protože vyjde najevo, že Jestřáb je její vlastní syn. Agnesin je se štěstím zachráněn, dokud Andrea, s Francouzi za patami, si zachraňuje život útěkem.

Vittoria mezitím tajně připravuje setkání s Lucreziou, o níž si myslí, že jí může být nápomocná v jejím úmyslu odstranit Agnese z Rivombrosy ...
______________________________________________________________________________________________

KE STÁHNUTÍ V SK

______________________________________________________________________________________________

KE SHÉDNUTÍ ZATÍM NENÍ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Stanislava Stanislava | E-mail | 22. září 2011 v 14:21 | Reagovat

Ahoj, máš moc pěkný blog o tomto seriálu. Jsem moc ráda, že tady máš díly online a chtěla bych se zeptat, kde by se daly stáhnout díly La figlia di Elisa - Ritorno a Rivombrosa. Na ulozto.cz jsou ve slovenštině jenom 2 díly.
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
Stanislava A.

2 Jitka Jitka | E-mail | 23. září 2011 v 14:50 | Reagovat

Ahoj,také se mi moc líbí tvůj blog,nemáš ještě nadabované další díly? :)

Dík moc za odpověď Jitka

3 Já | 10. ledna 2012 v 21:36 | Reagovat

Tak šup...kdy budou aj další díly? prosím ? :-) =D

4 jogurtky jogurtky | E-mail | 22. ledna 2014 v 16:40 | Reagovat

Ahoj nemáte ke stáhnutí v češtině celou první a druhou řadu tohoto serialu ? :)
napište mi prosím na e-mail děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama